X
Önemli Uyarı

Ucuz Ürün!
Kampanya adı altında son kullanma tarihi geçmiş, orijinalliği teyide muhtaç ve nanobolix.net'in belirlediği fiyatların altında ucuza satılan ürünleri tercih etmeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

Son Kullanma Tarihi!
Aldığımız şikâyetler doğrultusunda kullanıcılarımızın sanal marketlerden aldıkları ürünlerin son kullanma tarihinin geçtiği veya son kullanma tarihinin yakın olduğu doğrultusundadır. Bu gibi sıkıntıların önüne geçmek adına siparişlerinizi nanobolix.net üzerinden vermenizi tavsiye ederiz. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan üretim depomuzdan gönderimi sağlanır ve çoğunluğu yeni üretim olmakla beraber son kullanma tarihi kesinlikle yakın olmamaktadır. Sanal marketlerden verdiğiniz siparişlerde kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Eğer son kullanma tarihi yakın veya geçmiş bir ürün geldiyse kargo görevlisine tutanak tutturup iadesini sağlayınız.

Saklama Koşulları!
Gıda takviyelerinin saklama koşullarının uygun olmadığı ortamlarda tutulması durumunda bozulabileceği, bundan kaynaklı yan etki oluşabileceği ve beklenen etkinin görülemeyeceği ihtimal dahilindedir. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan GMP standarlarına haiz depolarımızdan gönderilmektedir.

Load
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • G-plus
  • Pinterest
HAM MADDE BELGELERİMİZ
Menu
Nanobolix Glikozamin Kondroitin-MSM
Glikozamin 1500mg, Kondroitin 1200mg, MSM 900mg
Ürün: Nanobolix Nanoflx (Glukozamin, Kondroitin, MSM) (120 Tablet)
Fiyat: 65,00 TL (KDV dahil)
Adet :
aroma : Yok
Servis Sayısı: 40
Servis Miktarı: 3
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda - Kredi Kartıyla Taksitli - Havale/EFT
Saat 09:00 ile 16:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na; TR-34-K-027205 numara ile kayıtlı, SAMTİ Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi, no 20/A Maslak, Kağıthane 34418, İSTANBUL adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Türk Malıdır.


ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.


TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Nanobolix Nanoflx (Glukozamin, Kondroitin, MSM)

Nanobolix Nanoflx, üç besin öğesinin bileşiminden oluşmaktadır. İçeriğine %100 sülfat olan Glukozamin ile Kondroitin ve bunlara ilave olarak bir sülfür olan ve tüm organizmalarda bulunan Metilsülfonilmetan (MSM) ilave edilmiştir.

Glukozamin sülfat; kartilaj dokusunun yapımı için gereklidir.
Kondroitin Sülfat; Eklem kartilajının ana yapısını oluşturan aminoglikandır. Kıkırdak dokusunu yapımı için gereklidir ve antihiperlipoproteinemiktir.
MSM (Metilsülfülfonilmetan); Nanoflex'in diğer bir öğesi olan MSM, vücut için temel olan ve sayısız biyokimyasal işlemde kullanılan sülfürün depolanmasını ddestekler. Sülfür özellikle bağ dokularının korunmasında son derece kritik önem arz etmektedir.

» Nanobolix Nanoflex Glukozamin, Kondroitin, MSM

Nanobolix Nanoflx (Glukozamin, Kondroitin, MSM) Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu

Üç (3) Tabletten Alınan
Enerji : 0,00Kcal
Protein : 0,000mg
Karbonhidrat : 0,00mg
Yağ : 0,00mg
D-Glukozamin Sülfat : 1.500,00mg
Kondroitin Sülfat : 1.200,00mg
Metilsülfonilmetan : 1.200,00mg

Nanobolix Nanoflex(Glukozamin, Kondroitin, MSM) Kullanım Şekli

Nanobolix Nanoflx kullanım bilgisi: Hekim, diyetisyen veya spor hocanızın farklı bir kullanım önermemesi halinde tercihen, günde iki (3) tabletin,sabah, öğlen, akşam su ile beraber alınması tavsiye edilir.

Nanobolix Nanoflx hakkından bilgi almak için;
İletişim formundan bizlere mesajlarınızı iletebilir, veya danışma hattımızı arayak dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.