X
Önemli Uyarı

Ucuz Ürün!
Kampanya adı altında son kullanma tarihi geçmiş, orijinalliği teyide muhtaç ve nanobolix.net'in belirlediği fiyatların altında ucuza satılan ürünleri tercih etmeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

Son Kullanma Tarihi!
Aldığımız şikâyetler doğrultusunda kullanıcılarımızın sanal marketlerden aldıkları ürünlerin son kullanma tarihinin geçtiği veya son kullanma tarihinin yakın olduğu doğrultusundadır. Bu gibi sıkıntıların önüne geçmek adına siparişlerinizi nanobolix.net üzerinden vermenizi tavsiye ederiz. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan üretim depomuzdan gönderimi sağlanır ve çoğunluğu yeni üretim olmakla beraber son kullanma tarihi kesinlikle yakın olmamaktadır. Sanal marketlerden verdiğiniz siparişlerde kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Eğer son kullanma tarihi yakın veya geçmiş bir ürün geldiyse kargo görevlisine tutanak tutturup iadesini sağlayınız.

Saklama Koşulları!
Gıda takviyelerinin saklama koşullarının uygun olmadığı ortamlarda tutulması durumunda bozulabileceği, bundan kaynaklı yan etki oluşabileceği ve beklenen etkinin görülemeyeceği ihtimal dahilindedir. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan GMP standarlarına haiz depolarımızdan gönderilmektedir.

Load
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • G-plus
  • Pinterest
HAM MADDE BELGELERİMİZ
Menu
Nanobolix BCAA Amino Asit Aminobolix
Dallı Zincirli Amino Asit / Her Servis 1.000mg BCCA İçerir
Ürün: Nanobolix BCAA Amino Asit / Aminobolix (200 KApsül)
Fiyat: 75,00 TL (KDV dahil)
Adet :
aroma : Yok
Servis Sayısı: 100
Servis Miktarı: 2
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda - Kredi Kartıyla Taksitli - Havale/EFT
Saat 09:00 ile 16:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na; TR-34-K-027205 numara ile kayıtlı, SAMTİ Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi, no 20/A Maslak, Kağıthane 34418, İSTANBUL adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Türk Malıdır.


ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.


TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix)

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix), 2:1:1 oranı ile optimum düzeyde L-Isoleucine, L-Valine ve L-Leucine ihtiva etmektedir. Dallı Zincirli Amino asitler tempolu ve ağır egzersiz esnasında enerji üretmini destekler ve kas kütlesinin artmasına yardımcı olur.

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix), içeriğinde bulunan L-Isoleucine, L-Valine ve L-Leucine protein ağırlıklı beslenme sonrası gerçekleştirilen egzersizlerde, kaslarca ihtiyaç duyulan Amino Asitlerin neredeyse tamamını tek başına karşılar.

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix), ihtiyaç fazlası proteinlerin kullanılarak kas dokularınada meydana gelen yıpranma ve bozulma anlamına gelen Katobolik Metabolizmanın önlenmesinde de yardımcı olur.Tamamen serbest formda bulunan ve çift zincirli Amino Asitler olarak bilinen BCAA'lar(L-Valine, L-Leucine ve L-Isoleucine) metabolizma tarafından üretilmeyen ve kas dokularının yıkımına karşı kas sistemini koruyan çok özel öğelerdir. Ağır egzersizlerde enerji üretiminin temini (anobolik etki) amacıyla kullanılan BCCA'lar, ihtiyaç fazlası proteinin kullanılmasını ve kas dokularında oluşan yıpranmalar ve bozulmalar (katabolik metabolizma) önleyen tek seçenektir. Bu görevlerinie ilave olarak BCAA'lar neredeyse tüm proteinlerin yapımında görev alırlar ayrıca, kas dokularında bulunan Amino Asitlerin de %42'sini oluştururlar.

» Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix)
» Dallı Zincirli Amino Asit
» Her Servis 1.000mg BCCA İçerir
» Enzimatik Hidrolize
» Ağır Egzersizler İçin 2:1:1 Oranlı Formül

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix) Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu

İki (2) Kapsülden Alınan
Kalori : 4Kcal
Protein : 1,000mg
Karbonhidrat : 0,00mg
Yağ : 0,00mg
L-Lösin : 500mg
L-İzolösin : 250mg
L-Valin : 250mg

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix) Kullanım Şekli

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix) kullanım bilgisi : Hekim, diyetisyen veya spor hocanızın farklı bir kullanım önermemesi halinde tercihen, günde iki (2) kapsülün,egzersiz öncesi veya sonrasında su ile beraber alınması tavsiye edilir.

Nanobolix BCAA Amino Asit (Aminobolix) hakkından bilgi almak için;
İletişim formundan bizlere mesajlarınızı iletebilir, veya danışma hattımızı arayak dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.