X
Önemli Uyarı

Ucuz Ürün!
Kampanya adı altında son kullanma tarihi geçmiş, orijinalliği teyide muhtaç ve nanobolix.net'in belirlediği fiyatların altında ucuza satılan ürünleri tercih etmeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

Son Kullanma Tarihi!
Aldığımız şikâyetler doğrultusunda kullanıcılarımızın sanal marketlerden aldıkları ürünlerin son kullanma tarihinin geçtiği veya son kullanma tarihinin yakın olduğu doğrultusundadır. Bu gibi sıkıntıların önüne geçmek adına siparişlerinizi nanobolix.net üzerinden vermenizi tavsiye ederiz. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan üretim depomuzdan gönderimi sağlanır ve çoğunluğu yeni üretim olmakla beraber son kullanma tarihi kesinlikle yakın olmamaktadır. Sanal marketlerden verdiğiniz siparişlerde kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Eğer son kullanma tarihi yakın veya geçmiş bir ürün geldiyse kargo görevlisine tutanak tutturup iadesini sağlayınız.

Saklama Koşulları!
Gıda takviyelerinin saklama koşullarının uygun olmadığı ortamlarda tutulması durumunda bozulabileceği, bundan kaynaklı yan etki oluşabileceği ve beklenen etkinin görülemeyeceği ihtimal dahilindedir. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan GMP standarlarına haiz depolarımızdan gönderilmektedir.

Load
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • G-plus
  • Pinterest
HAM MADDE BELGELERİMİZ
Menu
Nanobolix Tablet Amino Asit
Tek Tablette 2.000mg Tüm Amino Asitler
Ürün: Nanobolix Amino Asit Aminobolix (330 Tablet)
Fiyat: 100,00 TL (KDV dahil)
Adet :
aroma : Yok
Servis Sayısı: 330
Servis Miktarı: 1
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda - Kredi Kartıyla Taksitli - Havale/EFT
Saat 09:00 ile 16:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Türk Gıda Kodeksi Sporcu Gıdaları Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 01 Mart 2010 tarihli ve G34-6976-0001-1 sayılı izni ile SAMTİ Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi, no 20/A Maslak, Kağıthane 34418, İSTANBUL adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Türk Malıdır.


ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.


TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Nanobolix Amino Asit Aminobolix

Nanobolix Amino Asit Aminobolix antrenmanlardan amaçlanan sonucun alınabilmesi maksadıyla geliştirilmiş komple amino asit karışımıdır. Her bir tableti 901mg Esansiyel Amino Asitler (EAAS) ve 460mg Zincir Bağlı Amino asitler (BCAA) ihtiva etmektedir.

Nanobolix Amino Asit Aminobolix ultra-filtrasyon ile elde edilen yüksek kaliteli enzimatik hidrolize peynir altı suyu proteini kaynaklı Esansiyel, Yarı Esansiyel ve Esansiyel Olmayan Amino Asit öğelerini bünyesinde barındıran peptid form olarak formüle edilmiş bir üründür. İçeriğindeki toplam nitrojen oranının yaklaşık %20'si Amino asit kaynaklıdır.

Nanobolix Amino Asit Aminobolix markalı ürünlerde kullanılan enzimatik hidrolize peyniraltı suyu proteini, optimum düzeyde pozitif nitrojen dengesini sağlamaya yardımcı olur, diğer formlara göre daha hızlı sindirilir ve vücut tarafından emilir.

» Nanobolix Amino Asit Aminobolix
» Ultra Filtrasyon ile Elde Edilmiş %100 Enzimatik Hidrolize.
» Dallı Zincirli Amino Asitlerce Zengin.
» Yüksek Oranda Glutamin, Metiyonin, Alanin ve Arjinin İçeriğe Sahip.
» Tek Tablette 2.000mg Amino Asit.
» Her Tablet 901mg Esansiyel Amino Asitler İçerir.
» Her Tablet 460mg BCAA İçerir.
» %100 Enzimatik Hidrolize.
» Optimum Pozitif Nitrojen Dengeleyici.

Nanobolix Amino Asit Aminobolix Enerji ve Besin Öğleri Tablosu

Bir (1) Tabletten Alınan
Enerji : 10Kcal
Protein : 2,00gr
Karbonhidrat : 0,00gr
Yağ : 0,00

Her Bir (1) Tablette Süt Ürünlerinden Alınan Amino Asitler
L-Alanine : 104,00mg
L-Argine : 47,50mg
L-Aspartic : 200,00mg
L-Cystine/: Cystein 63,30mg
L-Glutami Acid : 316,70mg
L-Glycine : 37,50mg
L-Histidine : 30,00mg
L-Isoleucine (BCAA) : 135,83mg
L-Leucine (BCAA) : 203,33mg
L-Lysine : 173,33mg
L-Methionine :40,00mg
L-Phenylalanine : 60,00mg
L-Proline : 131,67mg
L-Serine : 95,83mg
L-Theronine : 141,67mg
L-Tryptophan : 27,50mg
L-Tyrosine : 57,50mg
L-Valine(BCAA) : 120,00mg

Nanobolix Amino Asit Aminobolix Kullanımı

Nanobolix Amino Asit (Aminobolix) kullanım bilgisi : Hekim, diyetisyen veya spor hocanızın farklı bir kullanım önermemesi halinde tercihen, gündede bir defa ana öğünlerden önce bir (1) tabletin veya egzersizden önce veya sonra bir (1)tabletin, su ile alınması taysiye edilir. Nanobolix Amino Asit Aminobolix hakkından bilgi almak için;
İletişim formundan bizlere mesajlarınızı iletebilir, veya danışma hattımızı arayak dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.