X
Önemli Uyarı

Ucuz Ürün!
Kampanya adı altında son kullanma tarihi geçmiş, orijinalliği teyide muhtaç ve nanobolix.net'in belirlediği fiyatların altında ucuza satılan ürünleri tercih etmeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

Son Kullanma Tarihi!
Aldığımız şikâyetler doğrultusunda kullanıcılarımızın sanal marketlerden aldıkları ürünlerin son kullanma tarihinin geçtiği veya son kullanma tarihinin yakın olduğu doğrultusundadır. Bu gibi sıkıntıların önüne geçmek adına siparişlerinizi nanobolix.net üzerinden vermenizi tavsiye ederiz. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan üretim depomuzdan gönderimi sağlanır ve çoğunluğu yeni üretim olmakla beraber son kullanma tarihi kesinlikle yakın olmamaktadır. Sanal marketlerden verdiğiniz siparişlerde kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Eğer son kullanma tarihi yakın veya geçmiş bir ürün geldiyse kargo görevlisine tutanak tutturup iadesini sağlayınız.

Saklama Koşulları!
Gıda takviyelerinin saklama koşullarının uygun olmadığı ortamlarda tutulması durumunda bozulabileceği, bundan kaynaklı yan etki oluşabileceği ve beklenen etkinin görülemeyeceği ihtimal dahilindedir. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan GMP standarlarına haiz depolarımızdan gönderilmektedir.

Load
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • G-plus
  • Pinterest
HAM MADDE BELGELERİMİZ
Menu
Nanobolix Kreatin Creatine
Ultra-Mikro Filtrasyonla Üretilmiş, %100 Mikronize Kreatin
Ürün: Nanobolix Kreatin/Creatine (300gr)
Fiyat: 70,00 TL (KDV dahil)
Adet :
aroma : Yok
Servis Sayısı: 60
Servis Miktarı: 1
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda - Kredi Kartıyla Taksitli - Havale/EFT
Saat 09:00 ile 16:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na; TR-34-K-027205 numara ile kayıtlı, SAMTİ Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi, no 20/A Maslak, Kağıthane 34418, İSTANBUL adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Türk Malıdır.


ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.


TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Nanobolix Kreatin/Creatine

Nanobolix Kreatin/Creatine yoğun bedensel aktivitede bulunan sporcuların günlük kreatin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmış olan besin desteğidir.

Nanobolix Kreatin/Creatine enerji performan ve kuvvet artışında çok ciddi destek vermektedir. Ultra Mikro Filtrasyonla elde edildiğinden, ağır metal veya herahngi bir inorganik madde içermez.

Kreatin(Creatine); Omurgalılarda doğal olarak oluşan ve kas hücrelerine yağları indirgeyerek enerji desteği sağlayan organik bir asittir.
Kreatin(Creatine) vücutta; L-Arjinin, Glisin ve L-Metiyonin amino asitlerinden; böbrekte, karaciğerde ve pankreasta sentezlenir.

» Nanobolix Kreatin/Creatine
» Ultra-Mikro Filtrasyon Yöntemi İle Elde Edilmiş %100 Mikronize Kreatin(Creatine)
» "0" Yağ
» "0" Laktoz
» "0" Karbonhidrat
» "0" Şeker veya tatlandırıcı içermez

Nanobolix Kreatin/Creatine

Beş Gram (5gr) Ürün 200ml Su ile Alınan
Enerji : 0,00Kcal
Protein : 0,00mg
Karbonhidrat : 0,00mg
Yağ : 0,00mg
Kreatin(Creatine) Monohidrat : 5.000,00mg

Nanobolix Kreatin/Creatine Kullanım Şekli

Nanobolix Kreatin'in(Creatine) kullanımı şekli günde bir (1) tatlı kaşığı (5gr) ürünün, 200ml su ile beraber alınması tavsiye edilir.

Nanobolix Kreatin (Creatine) hakkından bilgi almak için;
İletişim formundan bizlere mesajlarınızı iletebilir, veya danışma hattımızı arayak dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.