X
Önemli Uyarı

Ucuz Ürün!
Kampanya adı altında son kullanma tarihi geçmiş, orijinalliği teyide muhtaç ve nanobolix.net'in belirlediği fiyatların altında ucuza satılan ürünleri tercih etmeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

Son Kullanma Tarihi!
Aldığımız şikâyetler doğrultusunda kullanıcılarımızın sanal marketlerden aldıkları ürünlerin son kullanma tarihinin geçtiği veya son kullanma tarihinin yakın olduğu doğrultusundadır. Bu gibi sıkıntıların önüne geçmek adına siparişlerinizi nanobolix.net üzerinden vermenizi tavsiye ederiz. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan üretim depomuzdan gönderimi sağlanır ve çoğunluğu yeni üretim olmakla beraber son kullanma tarihi kesinlikle yakın olmamaktadır. Sanal marketlerden verdiğiniz siparişlerde kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Eğer son kullanma tarihi yakın veya geçmiş bir ürün geldiyse kargo görevlisine tutanak tutturup iadesini sağlayınız.

Saklama Koşulları!
Gıda takviyelerinin saklama koşullarının uygun olmadığı ortamlarda tutulması durumunda bozulabileceği, bundan kaynaklı yan etki oluşabileceği ve beklenen etkinin görülemeyeceği ihtimal dahilindedir. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan GMP standarlarına haiz depolarımızdan gönderilmektedir.

Load
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • G-plus
  • Pinterest
HAM MADDE BELGELERİMİZ
Menu
Nanobolix L-Karnitin Carnibolix
Bir Kapsülde 500mg Saf L-Karnitin/L-Carnitine
Ürün: Nanobolix L-Karnitin Carnibolix (90 Kapsül)
Fiyat: 65,00 TL (KDV dahil)
Adet :
aroma : Yok
Servis Sayısı: 90
Servis Miktarı: 1
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda - Kredi Kartıyla Taksitli - Havale/EFT
Saat 09:00 ile 16:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 01 Mart 2010 tarihli ve G34-6976-00002-5 sayılı izni ile SAMTİ Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi, no 20/A Maslak, Kağıthane 34418, İSTANBUL adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Türk Malıdır.


ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.


TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Nanobolix L-Karnitin/L-Carnitine (Carnibolix)

Nanobolix L-Karnitin (L-Carnitine) Carnibolix aerobik performansı arttırarak yorgunluk hissetmeden daha uzun süre egzersiz yapmayı amaçlayan ve spor esanasında dayanıklılığını arttırmayı hedefleyen sporcular için üretilmiştir.

Nanobolix L-Karnitin/L-Carnitine (Aminobolix) Alınan besinleri enerjiye dönüşmesinde aktif rol oynayan besin öğesidir.
Bu özellği vücuttaki yağın yakılması neticesinde enejinin ortaya çıktığı yapılar olarak tanımlabilecek mitokondirilere, vücutta bulunan yağ asitlerini taşınmasında kaynaklamaktadır.

» Nanobolix L-Kartnitin/L-Carnitine (Carnibolix)
» "0" Yağ
» "0" Şeker
» Bitkisel kaynaklı "HPMC" jelatin kapsül

Nanobolix L-Karnitin/L-Carnitine (Carnibolix) Enerji ve Besin Öğleri Tablosu

Bir (1) Kapsülden Alınan
Enerji : 2,80Kcal
Protein : 500mg
Karbonhidrat : 0,20gr
Yağ : 0,00
L-Karnitin : 500mg

Nanobolix L-Kartnitin/L-Carnitine (Carnibolix) Kullanım Talimatı

Nanobolix L-Karnitin kullanım bilgisi: Hekim, diyetisyen veya spor hocanızın farklı bir kullanım önermemesi halinde tercihen, günde bir (1) kapsülün su ile alınması taysiye edilir.

Nanobolix L-Karnitin/L-Carnitine (Carnibolix) hakkından bilgi almak için;
İletişim formundan bizlere mesajlarınızı iletebilir, veya danışma hattımızı arayak dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.