X
Önemli Uyarı

Ucuz Ürün!
Kampanya adı altında son kullanma tarihi geçmiş, orijinalliği teyide muhtaç ve nanobolix.net'in belirlediği fiyatların altında ucuza satılan ürünleri tercih etmeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

Son Kullanma Tarihi!
Aldığımız şikâyetler doğrultusunda kullanıcılarımızın sanal marketlerden aldıkları ürünlerin son kullanma tarihinin geçtiği veya son kullanma tarihinin yakın olduğu doğrultusundadır. Bu gibi sıkıntıların önüne geçmek adına siparişlerinizi nanobolix.net üzerinden vermenizi tavsiye ederiz. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan üretim depomuzdan gönderimi sağlanır ve çoğunluğu yeni üretim olmakla beraber son kullanma tarihi kesinlikle yakın olmamaktadır. Sanal marketlerden verdiğiniz siparişlerde kargonuzu teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Eğer son kullanma tarihi yakın veya geçmiş bir ürün geldiyse kargo görevlisine tutanak tutturup iadesini sağlayınız.

Saklama Koşulları!
Gıda takviyelerinin saklama koşullarının uygun olmadığı ortamlarda tutulması durumunda bozulabileceği, bundan kaynaklı yan etki oluşabileceği ve beklenen etkinin görülemeyeceği ihtimal dahilindedir. Nanobolix.net üzerinden verdiğiniz siparişler doğrudan GMP standarlarına haiz depolarımızdan gönderilmektedir.

Load
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • G-plus
  • Pinterest
HAM MADDE BELGELERİMİZ
Menu
Nanobolix Gainer Nanomass Gain Çilekli 2400gr
Nanomass Gain Wheight Gainer
Ürün: Nanobolix Gainer Nanomass Gain (2400gr)
Fiyat: 100,00 TL (KDV dahil)
Adet :
aroma :
Servis Sayısı: 16
Servis Miktarı: 4
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda - Kredi Kartıyla Taksitli - Havale/EFT
Saat 09:00 ile 16:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Türk Gıda Kodeksi Sporcu Gıdaları Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 01 Mart 2010 tarihli ve G34-6976-00015-1 sayılı izni ile SAMTİ Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi, no 20/A Maslak, Kağıthane 34418, İSTANBUL adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Türk Malıdır.


ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.


TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Nanobolix Gainer Nanomass Gain

Yüksek efor ve yoğun enerji gerektiren antrenmanlardaki performanslar, büyük ölçüde vücutta bulunan karbonhidrat miktarıyla orantılı seyir izlediğinden, antrenman performansını koruyabilmek için hücrelerdeki karbonhidrat seviyesininde muhafaza edilmesi gerekir. Dengeli oranda formüle edilen karbonhidrat, protein ve yağ karışımlarından oluşan ek besinler, hücrelerdeki karbonhidrat seviyesinin muhafazasına imkan tanırlar.

Nanobolix Gainer Nanomass Gain karbonhidrat ve protein karışımı alarak kilo açığını kapamak, enerji ihtiyaçlarını karşılamak veya doğru besin planlaması yapmak isteyen sporcuları ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla üretilmiştir.

Nanobolix Gainer Nanomass Gain %18 oranda protein ve %82 oranda da karbonhidrat karışımı olarak formüle edilmiş, düşük yağ oranına sahip ve oldukça kaliteli bir ürüdür.

» Nanobolix Nanomass Gain Wheight Gainer
» %18 izole Whey Protein
» %82 Karbonhidrat
» Çok Düşük Yağ Oranı
» "0" Sodyum

Nanobolix Gainer Nanomass Gain Enerji ve Besin Öğleri Tablosu

Yüz Elli Gram (150gr) Ürün Su ile Alınan
Enerji : 607,00Kcal RDA% : *
Protein : 22,50gr RDA% : *
Karbonhidrat 121,50gr RDA% : *
Yağ 3,40gr RDA% : *

%RDA : Tavsiye edilen günlük beslenme referans değerini karşılama yüzdesi.
† : RDA%'si günlük 2000 kalori üzerinden hesaplanmıştır.
* : RDA%'bulunmamaktadır.

Nanobolix Gainer Nanomass Gain Kullanımı

Nanobolix Gainer Nanomass Gain kullanım bilgisi: Hekim, diyetisyen veya spor hocanızın farklı bir kullanım önermemesi halinde tercihen, günde 4 ölçek (150gr) ürünün, 450 mililitre su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.
Nanobolix Gainer Nanomass Gain hakkından bilgi almak için;
İletişim formundan bizlere mesajlarınızı iletebilir, veya danışma hattımızı arayak dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.