Load
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • G-plus
  • Tumblr
  • Pinterest
HAM MADDE BELGELERİMİZ
Menu
Nanobolix Tribulus
Tribulus Terrestris/En az %90 saponinlere standardize
Ürün: Nanobolix Tribulus Tribolix (90 Kapsül)
Fiyat: 70,00 TL (KDV dahil)
Adet :
aroma : Yok
Servis Sayısı: 45
Servis Miktarı: 2
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda - Kredi Kartıyla Taksitli - Havale/EFT
Saat 09:00 ile 16:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na; TR-34-K-027205 numara ile kayıtlı, SAMTİ Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, Seyrantepe Mahallesi, Altınay Caddesi, no 20/A Maslak, Kağıthane 34418, İSTANBUL adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Türk Malıdır.


ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.


TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Nanobolix Tribulus(Tribolix)

Nanobolix Tribulus(Tribolix), özellikle ağır antrenman yapan, sporcular için üretilmiş, çok yüksek oranlı ve standardize hale getirilmiş Tribulus terrestris ekstresi içeren yüksek saflıkta besin desteğidir. Nanobolix Tribulus(Tribolix) formülünün tek öğesi olan Tribulus terrestris ekstresi; Glikozit, alkaloid, reçine, tanen, peroksidaz, diastaz, flavonoidler, protein, azot, karbonhidrat, fruktoz, sukroz ve vücüttaki DHEA seviyesini arttıran sterodial saponinler içerir.

Nanobolix Tribulus(Tribolix) Enerji ve Besin Öğleri Tablosu

Bir (2) Kapsülden Alınan
Enerji : 1,00kcal
Protein : 0,01mg
Karbonhidrat : 0,01mg
Yağ : 0,00mg
Tribulus Terrestris 750,00mg

Nanobolix Tribulus Tribolix Kullanımı

Nanobolix Tribulus kullanım bilgisi : Hekim, diyetisyen veya spor hocanızın farklı bir kullanım önermemesi halinde tercihen, gündede 2 defa sabah akşam 1 kapsülün su ile alınması tavsiye edilir.
İletişim formundan bizlere mesajlarınızı iletebilir, veya danışma hattımızı arayak dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.